ROZPOCZYNAMY WAKACJE

ROZPOCZYNAMY WAKACJE

Za nami kolejny rok szkolny!!

Po letnim koncercie tanecznym oraz zawodach Bitwa o Wschód dopiero dzisiaj możemy usiąść i napisać DZIĘKUJEMY!!!

To było 10 miesięcy wspaniałej współpracy, zwieńczonej letnim koncertem szkoły tańca Street Life, na którym wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie jak i instruktorzy, a także zawodami tanecznymi Bitwa o Wschód, gdzie w kategoriach breakdance, formacje taneczne oraz bitwy popping i hip hop wzięli udział nasi uczniowie. Cieszymy się z sukcesów naszych grup jak i kolejnych kroków w rozwoju tanecznym każdego z osobna, zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie przed publicznością, a także zmierzyli się w bitwach tanecznych.
Te doświadczenia dają nam mega energii i pomysłów, które będziemy chcieli realizować w nadchodzącym roku szkolnym.

Rozpoczynamy WAKACJE, przez które będziemy myśleć nad strategią działania w nowym roku szkolnym. O starcie zajęć będziemy Was informować indywidualnie, a o NOWYM NABORZE dowiecie się już początkiem sierpnia, na naszej stronie jak i fan page’u.
Wtedy też w dziale GRAFIK pojawi się nowy rozkład zajęć.

Jeśli chcielibyście z nami potrenować to w trakcie wakacji organizujemy WOLNE SESJE TRENINGOWE, które odbywać się będą na auli lub sali gimnastycznej w 2 Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Każdego tygodnia odbywać się będą w innych godzinach. Dlatego zapraszamy do dołączenia do grupy STREET DANCE RZESZÓW, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o godzinach i dniach.

A póki co życzymy wszystkim udanych wakacji!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Udostępnij ten wpis