ZAJĘCIA Z AKROBATYKI NA FLY PARK RZESZÓW

ZAJĘCIA Z AKROBATYKI NA FLY PARK RZESZÓW

Już od 30 PAŹDZIERNIKA zapraszamy serdecznie na zajęcia z akrobatyki we FLY PARK RZESZÓW, który mieści się przy ul. Siemieńskiego 14. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 19:30, które prowadzić będzie nasz instruktor ARTUR DYKIEL, instruktor tańca break dance, dyplomowany instruktor akrobatyki sportowej, absolwent wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim, były vice mistrz Polski w Akrobatyce Sportowej, wychowanek klubu akrobatycznego ZKS Stal Rzeszów.

Opłata za zajęcia jest każdorazowa i wynosi 20 zł za (1,5 godziny treningu) – płatne przed każdym treningiem. Na zajęcia można uczęszczać co tydzień lub w wybrane dni. Zajęcia odbywają się niezależnie od ilości chętnych. Osoby, które nie są zapisane w bazie Fly Parku prosimy o wypełnienie formularza przed pierwszymi zajęciami (dostępny w recepcji Fly Park).

Na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy (krótkie spodenki – chłopcy, legginsy – dziewczynki, koszulkę i skarpetki antypoślizgowe – do kupienia za 5 zł w recepcji Fly Parku) oraz wodę do picia.

Trening akrobatyki będzie podzielony na dwie części:
1 CZĘŚĆ (60 minut) – rozgrzewka, stretching i nauka figur akrobatycznych na wydzielonej dla grupy z naszej szkoły trampolin we Fly Parku, które poprowadzi instruktor Artur Dykiel
2 CZĘŚĆ (30 minut) – czas wolny dla dzieci, czyli możliwość korzystania z całego Fly Parku tylko pod okiem RODZICA?OPIEKUNA.

Resztę szczegółów można uzyskać u naszego menedżera Michał Samborskiego przed zajęciami w każdy wtorek.

Udostępnij ten wpis