VII PODKARPACKIE MISTRZOSTWA FORMACJI TANECZNYCH PIRUET 29.04.2017 – INFORMACJE
Już w najbliższą sobotę 29 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie mieszący się przy ul. Rejtana 30 odbędą się VII Podkarpackie Mistrzostwa Formacji Tanecznych PIRUET, w których udział wezmą 4 nasze grupy reprezentacyjne: Hip Hop Young, Streetciaki, Hip Hop Fresh i Goldigirls. Zespoły będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych 7-12 lat i 13-15 lat w kategorii pozaszkolne zespoły taneczne. Dodatkowo całą imprezę poprowadzi znany już większości jako prowadzący nasz instruktor Michał Samborski. Zapraszamy serdecznie w tym dniu aby dopingować i wspierać nasze zespoły. Początek o godzinie 9:00
INFORMACJA DLA RODZICÓW/ TANCERZY:
Kategoria dzieci 7-12 lat rozpoczyna się o 12:00, także prosimy o obecność o 11:00 na sali grup Hip Hop Young i Streetciaki, proszę szukać pana Michała (ich konkurencja skończy się o 14:00)
Kategoria młodzież 13-15 lat rozpoczyna się o 15:00, także prosimy o obecność o 14:00 na sali grup Hip Hop Fresh i Goldigirls (ich konkurencja skończy się o 16:00).
O 16:30 odbędzie się ogłoszenie wyników i koncert laureatów i wręczenie nagród na scenie w Galerii Millenium Hall (jeśli nie dopisze pogoda wręczenie nagród odbędzie się w ZSO nr 4 bez koncertu laureatów).
Dokładne info zostanie również podane w tym tygodniu na zajęciach tanecznych.

